Sesje cRPG

Sesje cRPG


#1 2008-11-28 23:28:50

artur32artur3

Jeździec Apokalipsy

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 80
Punktów :   

Humor

W tym temacie możecie umieszczać wszystkie kawały, śmieszne historie i tym podobne rzeczy.

A to coś ode mnie.
http://www.teksty.jeja.pl/393,chinskie-tortury.html

Offline

 

#2 2008-11-29 07:43:01

Kubboz

Jeździec Apokalipsy

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 57
Punktów :   

Re: Humor

xD, wiem już jak to wykorzystać...

Teraz ja.

Ksiądz na mszy przypomniał sobie, że zaginęła jego papuga, więc na koniec mszy pyta:
-Czy ktoś ma ptaka?
Rękę podniósł każdy facet. Ksiądz wtedy zadał inne pytanie:
-Czy ktoś widział ptaka?
Rękę podniosła każda kobieta. Ksiądz wtedy zadał kolejne pytanie:
-Czy ktoś widział mojego ptaka?
Rękę podniósł każdy ministrant.

Offline

 

#3 2008-11-29 11:54:42

Riodrian

Administrator

6438781
Skąd: Syców
Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Humor

Dowody na to, że szkoła jest filmem: ?Geografia-- Discovery Chanel ?WF-- Szkoła przetrwania ?Religia-- Dotyk anioła ?Chemia-- Szklana pułapka ?Matematyka--4400 ?Historia-- Sensacje XX-wieku ?Język polski-- Magia liter ?Lekcja muzyki--Jaka to melodia? ?Lekcja wychowawcza-- Na każdy temat ?Przerwa-- 997 ?Test-- Milionerzy ?Poprawka-- Stawka większa niż życie ?Nowa w klasie-- Trędowata ?Nowy w klasie-- Obcy pasażer Nastromo ?Ostatnia ławka-- Róbta, co chceta ?Pan konserwator-- MacGyver ?Wycieczka szkolna-- Ostry dyżur ?Wyrwanie do odpowiedzi-- Totolotek ?Wywiadówka-- Z Archiwum X ?Wakacje z rodzicami- Familiada ?Dyrekcja-- JAG Wojskowe Biuro Śledcze ?woźny/woźna-- Strażnik Teksasu ?Informatyk-- Johny Mnemonik ?Korytarz w szkole-- Ulica Sezamkowa ?Powrót taty z wywiadówki-- Wejście smoka ?Plan lekcji-- Telenowela (co tydzień to samo) ?Uczeń na dywaniku u dyrektora-- Wywiad z wampirem ?Szkoła-- Świat według Kiepskich ?I co zgadza się?


Administrator Forum.

Offline

 

#4 2008-12-01 14:23:15

artur32artur3

Jeździec Apokalipsy

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 80
Punktów :   

Re: Humor

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biotech09.pun.pl www.legends-of-shinobi.pun.pl www.grmt2.pun.pl www.dualcoma.pun.pl www.klanfreestyle.pun.pl